SUP форум - Мы гребем стоя! Все о досках с веслом, сап доски для гребли стоя - Powered by vBulletin
Показано с 1 по 6 из 6

Тема: Gladiator & D7 2019

 1. #1
  Администратор
  Регистрация
  05.09.2013
  Адрес
  Киев, Ukraine
  Сообщений
  499

  Подмигивание Gladiator & D7 2019

  Gladiator. Ось вже 3 роки як цей бренд в Україні займає лідерські позиції по продажам в бюджетному та прокатному сегментах ринку САП. Причина – перш за все в доцільній збалансованій якості, простоті та зрозумілій функціональності модельного ряду. Маркетинг стратегія локального розвитку проста як двері – мінімізація додаткових витрат на рекламу, максимально звернувши увагу покупця на можливість оптимізації трат шляхом передзамовлень, наприклад. Іншими словами: нічого в маркетинг, все в якість чи в здешевлення!

  Всупереч розхожій думці, рясно розкиданій на вентилятор конкурентами, Gladiator – то не російський бренд. Ми спеціально ставили це питання співробітнику BS-Marine, Юрію.
  Було отримано розвернуту відповідь:
  Компанiя була започаткована росiянами ще в 2009му як дистрибюторна для внутрішнього ринку. Основна продукція - надувні човни. В 2011му в Китаї був відкритий власний завод. Далі довгий активний розвиток виробництва, що дало можливість вийти за рамки однієї країни. З ростом можливостей виробництва та потенціалом світової експансії виникла необхідність реструктуризувати активи, виводячи їх з-під юрисдикції Росії. З 2018го року завод BS-Marine пiсля суттевих змін зареєстрований в Гонконзі, належить Юрію Дуніну, який ніяких планів по поверненню інвестицій (а тим паче-налогів) в Росію не має. В планах - звичайні реінвестиційні процеси нормального розвитку міжнародної компанії, керованої з Китаю. Перш за все, погляд BS-Marine спрямований у Європу, де вони мають десятки ділерів.
  Тож сьогодні це успішна міжнародна компанія, фінансові потоки якої з Росією повязані дуже міноритарно, та й то в бік відтоку фінансів з Росії, а не навпаки. Російський менеджмент заводу це вже на сьогодні китайські експати з ВНП в Латвії, 99% часу проводячі між Китаєм та Европою. Звідси і весь бекграунд штучного нагнітання з приводу "москальскої контори".
  В любому випадку, ця ситуація мала бути розглянута рано чи піздно. Працюючи з Китаєм, ми не дуже парилися тим чия це контора насправді і не дуже переймалися коли хтось знакодив надпис "Gladiator - русский бренд" в рунеті, і за це нам соромно. Тому насправді ми щиро вдячні конкурентам за поштовх в спину. Висновки зроблені - треба до всіх питань підходити відповідальніше, інколи ціною безсонних ночей.  Переклад Українською:


  Платiжний документ щоб було зразу зрозумiло в яку "расею" та яким "вузькооким ворогам" перераховувалися грошi...


  Щодо самого виробництва, то його ви можете побачити на відео-роликах в цій темі

  Переваг для українського покупця роботи безпосередньо в такій схемі - декілька
  1) Європейський менеджмент = адекватний розрул по косякам, гарантіям та фіксація багів;
  2) мінімізація кількості посередників до покупця (наприклад, якщо ви замовляєте на китайському заводі під своїм брендом, то маєте схему з 2ма посередниками до України. А тут якраз нема націнки "за український бренд".
  3) Динамічна зміна продукції відповідно змінам матеріалів. Айрдек поки ще рахується досить новим матеріалом, і повністю його потенціал не розкритий. Не можна сидячи в Україні без додаткових інвестиції та виробничих можливостей зрозуміти доцільності та можливості нових матеріалів.

  Але час вже перейти безпосередньо до лінійки 2019го року.
  Перша новина – знову таки здешевлення. В цьом році Gladiator вперше запускає лінійку однослойних дощок, котрі досить добре продаються в масс-бюджет сегменті (конкуренти – Aqua Marina, Z-Ray, BestWay).
  Gladiator LT (так називатиметься ця лінійка) дійсно має бути найлегшим за рахунок одношарової технології. На цьому всі переваги… тогойсь. Дизайн як завжди сприймається індивідуально. Також є питання до жорсткості. Виробник анонсує стрінгери, які покриватимуть дошку не суцільним шаром, але скоріше всього важкому райдеру одношарова дошка все ж буде не дуже рекомендована. Також суттєві претензії можна передбачити і у живучості на прокаті. Ми ніколи не рекомендували одношарові дошки на прокатах. Все ж двослойки чи ламіновані дошки моють бути живучіші. Тим паче, в комплекті GL йде те саме алюмінієве трьохкомпонентне весло, яке, як показала практика минулих років, так легко втопити чи зламати.  Підсумуємо. Очікувані плюси/мінуси:
  + ціна, вага
  - вандалостійкість, жорсткість, комплектація


  Звичний вже нам по лінійці 2018го Gladiator в синьому отримав назву Gladiator BL.  Дизайн та контструкція залишилися без змін. Це легкі ламіновані (MSL) дошки, перевірені часом та прокатами України. А ось комплектація змінилася на краще. Тепер з звичайним гладіатором в комплекті йде карбон-нейлон весло та сумка з колесами (раніше з комплекту PRO), що вкупі з 3хрічною гарантією вигідно відтіняє цю лінійку серед конкурентів по бюджету. Також маємо її розширення(дошка 11 футів на 30 дюймів) та деякі мінорні зміни шейпу.
  Повний баланс плюсів та мінусів тут навіть недоцільно виносити в акценти - все як треба.
  Якщо цікаво - незалежный розгляд-порівняння такої дошки з найближчим конкурентом в сегменті від команди Dnipro Sup Team з Черкас по версіям та цінам 2018го року.

  В преміальній лінійці заводу залишився бренд D7. В 2019му бренд більше не вироблятиметься з високотехнологічного але ніжного HiTex-у. Там використовуватиметься нова високотехнологічна тканина, буде цікаво потестувати цю снаряду.
  Очікувані плюси/мінуси:
  + вага, комплектація
  - ціна

  ТАК А ДЕ Ж ЦІНИ?
  >>> Ціни ТУТ <<<. За посиланням комерційна гілка, бо тут за комерцію не розмоввляємо!

 2. #2
  Администратор
  Регистрация
  05.09.2013
  Адрес
  Киев, Ukraine
  Сообщений
  499
  И все же... тема происхождения бренда набирает обороты...  Великолепно!!! Мы никогда не скрывали, что у завода BS-Marine менеджмент русского происхождения, оставаясь честными до конца. И внезапно, в конце сезона, перед началом распродаж и предзаказов, для кого-то это становится причиной истерик и явно провокационных инфографик...

  Учитывая отсутствие обратных финансовых потоков этой фирмы в Россию... можно ли винить экспата в месте его рождения и месте проживания его родителей, и нужно ли проецировать свой шкурный коммерческий интерес на пригранично-этические вопросы, заведомо проецируя их в ложь? Что это - принципиальный патриотизм или беспринципная конкуренция???

  Украина в этом году выбрала НЕ Rapid и НЕ Gladiator. Внезапно, процентов на 20-30 потеснив рынок, сюда стремительно ворвался бренд Z-ray. Изначально безгарантийные китайские доски приобрели гарантию за счет украинского представителя. Тактика дешевого пряника сработала, следует делать вывод. Пересматривать цены на след сезон, искать реальные конкурентные преимущества. Впрочем, зачем, если можно просто нарисовать два флага и порвать вышыванку на груди... Неужели все ТАК ПЛОХО, господа дизайнеры инфографик?

  Конструктивное общение на одном языке - бонус. Я понимаю что делают сейчас в Китае на BS-Marine (Gladiator & D7), какие новинки и улучшения ждут потребителя ПО ВСЕМУ МИРУ. Динамика этой отрасли еще сильна, и сидеть в Украине попой ровно пока в мире происходит улучшение технологий - не выход. В частности, в приведенной инфографике не указано, что синяя доска - легкая современная MSL против обычной двуслойной тяжелой красной. А в 2019м (который со дня на день будет доступен в предзаказе) к этому добавится еще и карбоновое весло, супер-рюкзак на колесах. А для мега-бюджетного покупателя планируется еще и мегабюджетная линейка. Поэтому конструктивный постоянный диалог с производителем - это всегда огромный плюс прежде всего потребителю.

  К этой же теме соотносим и сервис/гарантию. 3 года гарантии на продукцию "BS-Marine" против 1 года "чисто украинского бренда" просто потому что на понятном языке я могу показать понятные факапы произовства вменяемому человеку. Понятно, что китайцу никто ничего не докажет. Плохо? Ну ок, давайте тогда тупо включать патриотизм на лжи, раз других аргументов нет.

  Да и на чем он, этот псевдопатриотизм? Уместен ли здесь? На чем он базируется? Уже доносилось выше и наверное бессмысленно повторять, что разница в том - BS-Marine это завод в Китае. Изначально инвестиции и менеджмент русские, да. Но возврата инвестиций в Россию нет и не планируется. Можно ли вообще их вернуть легатьно из Китая - тот еще вопрос (с Вьетнама, оказывается, например, непросто). Т.е. на обоих сторонах по сути - КИТАЙЦЫ, как не крути.
  Украинских производителей мы бы рады поддержать всеми своими силами, но, к сожалению, они пока что вне конкуренции на надувном сегменте рынка. Это для ценителей истины! Но зачем же истина, если есть вентилятор и есть свежее вонячее ***но  Скажите пожалуйста, господа овнометатели? В чем смысл? Вы хотите истины и доказательств того, что деньги украинского покупателя не идут в Россию или вы просто хотите улучшить свои личные позиции на рынке за счет неразборчивости читателя и красочных картинок на волне псевдопатриотизма??? Благодарю

 3. #3
  Администратор
  will SUP for food
   
  Аватар для prohfesor
  Регистрация
  02.09.2013
  Адрес
  Черкассы, Ukraine
  Сообщений
  68
  Предложение - сделать страничку на просапе, с пруфами что в россию деньги не идут.
  Можно указать на факты, почему исторически эти слухи пошли расползаться и кто их распускал. Считать официальным заявлением от дилера.
  На все вбросы впредь - в ответ кидаться ссылкой.

 4. #4
  Администратор
  Регистрация
  05.09.2013
  Адрес
  Киев, Ukraine
  Сообщений
  499
  Цитата Сообщение от prohfesor Посмотреть сообщение
  Предложение - сделать страничку на просапе, с пруфами что в россию деньги не идут.
  Можно указать на факты, почему исторически эти слухи пошли расползаться и кто их распускал.
  Паша, спасибо. Как раз работаем над тем чтобы все максимально подробно выяснить. В процессе перевода документ выше, выясняю какая информация нам может быть доступна в качестве пруфов. В принципе, прежде всего адекватные позиции рожденных в России и говорящих на русском людей мне встречались и продолжают встречаться, но для большинства людей это не пруф, а так... ну разве что я Бандерой поклясться Юрия попрошу, если тут уместны шутки такого порядка ))

  Вот так вот >>>, как по мне очень лояльно и без основного посыла к покупателю: "ПЕРЕЖИВАЙТЕ КОГДА ФАКТАМИ СЛИШКОМ ЗДОРОВО МАНИПУЛИРУЮТ В ЦЕЛЯХ КОРРЕКТИРОВКИ ПРОДАЖ!!! Есть существенная вероятность, что там не все идеально с точки зрения конкурентности товара и цены!!!" ответили ребята с Черкасс "Днипро САП тим", которые по факту оказались не без моей же помощи (уж пусть простят, если смогут) в эпицентре вентиляторной войны корректировкой изначальной инфографики по своей версии.

 5. #5
  Администратор
  Регистрация
  05.09.2013
  Адрес
  Киев, Ukraine
  Сообщений
  499 6. #6
  Администратор
  Регистрация
  05.09.2013
  Адрес
  Киев, Ukraine
  Сообщений
  499
  Франковские бойцы тоже не отстают от запорожских


Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •  
Полезные ссылки
Каталог САПов: prosup.com.ua
Запасные плавники: здесь
SUP движ анонсы: sup2go
О нас
SUP surfing в Украине
Все о досках с веслом, сап доски для гребли стоя.
Форум для общения
Подписывайтесь
Powered by vBulletin® Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Перевод: zCarot. Username Changing provided by Username Change v1.3.1 (Free) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd. Metro Theme by PixelGoose Studio